پشتیبانی

02166928622

شرکت نیکا آفرین تکین

تولید انواع اسپری صنعتی و خودرویی با برند WPI400

محصولات ما

اسپری های صنعتی و خودرویی

SPRAY

اسپری های صنعتی و خودرویی

SPRAY

اسپری های صنعتی

اسپری مایع براق کننده تایر – شاین

این محصول با فرمولی خاص و کاربرد بسیار آسان در عرض چند ثانیه باعث تمیزی و درخشندگی لاستیک ها می شود. این محصول با ایجاد لایه محافظ از لاستیک در برابرسخت شدگی، شکنندگی و ترک خوردن محافظت می کند.

اسپری فوم تمیزکننده بدنه موتور

این محصول با فرمولی خاص جهت پاک نمودن لکه، دوده،گریس و روغن باقیمانده از تمامی قسمت های موتور اتومبیل طراحی و تولید شده به طوریکه بدون آسیب رساندن به قطعات پلاستیکی، لاستیکی و سطوح رنگ شده دارای بهترین عملکرد باشد.

اسپری فوم تمیزکننده چندمنظوره

این محصول با استفاده از قوی ترین مواد پاک کننده اروپایی با PH خنثی و با رایحه دلپذیر طراحی و تولید شده و از آن برای پاکسازی و تمیز نمودن سطوح رنگ شده و رنگ نشده ، لوازم خودرویی، اداری، خانگی و صنعتی می توان استفاده نمود.

اسپری تمیزکننده داشبورد

مناسب برای سطوح پلاستیکی و چرم می باشد و با قدرت پاک کنندگی لکه های سطحی داشبورد با خاصیت آنتی استاتیک از جمع شدن گرد و غبار جلوگیری میکند و به دلیل دارا بودن رایحه باعث ایجاد حس تازگی و طراوت محیط داخل خودرو و از ترک خوردن سطوح داشبورد جلوگیری میکند.

اسپری فوم تمیزکننده تایر

اسپری فوم تمیزکننده تایر

اسپری فوم تایر WPI به سرعت تایر خودروی شما را مشکی و براق می نماید و در عین حال محافظت کننده بی نظیری برای لاستیک خودروی شما محسوب می شود. و با ویژگی منحصر به فرد خود مانع جذب شدن گرد روی تایر می گردد.

تمیزکننده انژکتور زرد

با فرمولی خاص و با استفاده از بهترین و ایمن ترین مواد آلی و معدنی طراحی و تولید شده است. از این محصول جهت جرم زدایی و تمیز نمودن انژکتور اتومبیل و موارد مشابه استفاده میگردد. از ویژگی مهم این محصول قدرت پاشش و قدرت پاک کنندگی عالی بدون آسیب رساندن به قطعات خودرو می باشند.

موتور فلاش WPI400

مایع تمیزکننده داخل موتور

این محصول از روغن حلال تصفیه شده بوده و مانع ته نشین شدن صمغ، پوسته و رسوبات کربن در موتور میشود.مسیر روغن را آزاد کرده و باعث بهبود روغن کاری،بازیابی قابلیت ارتجاعی واشرها و پولک لاستیکی،کاهش مصرف روغن و افزایش عمر و دوام موتور و روغن موتور میشود.

روان کننده WPI400

اسپری روان کننده و زنگ بر

این محصول با فرمولی خاص دارای ویژگی های پاک سازی روان کنندگی، زنگبری قطعات، حذف رطوبت از سطح و محافظت سطوح فلزی در برابر خوردگی و زنگ زدگی و همچنین نفوذ بالا در رزوه های زنگ زده در پیچ و مهره ها و اتصالات، از بین برنده صدای جیر جیر و روان سازی ریل ها، لولاهای درب و پنجره، زنجیر چرخ، دستگیره و قفل می شود.

کنتاکت شور چرب

اسپری کنتاکت شوی

اسپری کنتاکت شوی می‌تواند برای ایجاد یک مانع رسانای الکتریکی استفاده شود که از رطوبت، اکسیداسیون و سایر خطرات محیطی محافظت می‌کند. برخی از انواع اسپری پاک‌کننده‌ی تماسی که رسانای الکتریکی نیز هستند، از روان‌کننده‌های سیلیکونی پیشرفته‌ای استفاده می‌کنند که با فلز، لاستیک و پلاستیک سازگار است.

انژکتورشوی مشکی

اسپری کنتاکت شوی

از اسپری کنتاکت شوی می توانید برای لوازم الکترونیکی خود ، جهت شستشو استفاده کنید و به جرات می توان گفت با استفاده از اسپری تمیز کننده قطعات الکترونیکی و یاهمان اسپری کنتاکت شوی طول عمر قطعات الکترونیکی را افزایش می دهید. آلودگی اکسیداسیون می تواند مقاومت الکتریکی را در مناطق تماس افزایش دهد.

اسپری گریس

اسپری گریس

گریس یک عایق بسیار خوب در مقابل ورود گرد و غبار به ماشین ‌آلات و خروج مواد دیگر از آن است. بهره گیری از این ماده، جهت آب بندی قطعات و کاسه نمدها با هزینه کم، به بهترین نحو انجام می گیرد. ولی اگر آب بندی با روغن صورت پذیرد، به علت ایجاد اصطکاک بیشتر، نیاز به انرژی بالاتری خواهد داشت.

اسپری واکس همه کاره نیکا

اسپری واکس همه کاره

این محصول برای نگهداری و محافظت از داشبورد و قسمتهای پلاستیکی و فلزی داخل و خارج خودرو طراحی و تولید گردیده است که علاوه بر افزایش براقیت، جرم زدایی و خش بری سطوح پلاستیکی، فلزی و با توجه به خواص آنتی استاتیکی که دارد طول عمر این سطوح را با محافظت در برابر نورماوراء بنفش خورشید افزایش می دهد.

انزکتورشوی مشکی

انژکتورشوی مشکی

موتور خودرو در اثر استفاده مداوم و در مرور زمان دچار آلودگی می‌شود. این آلودگی‌ها در قسمت انژکتورها و دیگر قسمت‌های سوخت‌رسانی باعث می‌شوند که احتراق به‌صورت کامل انجام نشده و در نتیجه باعث کاهش قدرت و شتاب خودرو می‌گردند.

م

ا