پشتیبانی

02166928622

شرکت نیکا آفرین تکین

تولید انواع چسب و درزگیر سیلیکونی با برند اسپرو

چسب و درزگیر سیلیکونی
glue

محصولات ما

Beauty

چسب و درزگیر سیلیکونی

سیلیکون مخصوص آکواریوم اسپرو

این چسب، درزگیر سیلیکونی غیرسمی و فاقد حلال است که برای ساخت آکواریوم و چسباندن شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. دارای چسبندگی عالی به شیشه و بسیاری از سطوح صیقلی دیگر می‌باشد .

سیلیکون خالص اسپرو

سیلیکون خالص اسپرو سیلیکون صد در صد خالص بوده و بدون هیچگونه افزودنی می باشد. همچنین آنتی باکتریال بوده و بعد از گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهد و ثابت باقی می ماند.

خمیر درزگیر آکریلیک اسپرو

خمیر درزگیر آکریلیک اسپرو یک درزگیر فوق العاده میباشد که پس از خشک شدن حالت انعطاف پذیری خود را از دست میدهد و استحکام بسیار بالایی دارد. خمیر درزگیر آکریلیک اسپرو یک درزگیر فوق العاده میباشد .

سیلیکون بهداشتی اسپرو

چسب سیلیکون بهداشتیی به ‌علت برخورداری از ساختار خاص شیمیایی، مقاومت بالایی دارد. همچنین به‌ دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ برای استفاده در محیط‌هایی که در آن حفظ بهداشت اهمیت بالایی دارد، بسیار مناسب است.

سوپر سیلیکون اسپرو

این محصول درزگیر سیلیکونی تک جزئی با سیستم خشک شدن اسیدی (استوکسی ) میباشد و برای مصارف عمومی درزگیری و شیشه کاری کاربرد دارد.این محصول دارای قدرت چسبندگی بالایی بوده و برای استفاده در اکثر مصالح ساختمانی غیر متخلخل مناسب است.

سیلیکون مخصوص آینه

چسب آئینه از خانوه سیلیکون ها می باشند که به سیلیکون خنثی شناخته میشوند، دلیل این اسم گذاری هم حذف خواص خورندگی این چسب است. از ویژگی های دیگر چسب های آینه ضد قارچ بودن و مقاوت آن ها در برابر آب و رطوبت، قدرت چسبندگی بالا، حالت الاستیک است .

چسب مخصوص شیشه اتومبیل اسپرو

درزگیر سیلیکونی خنثی که به منظور چسباندن شیشه به فلز طراحی شده است . از ویژگی های این محصول میتوان به چسبندگی قوی و خاصیت غیر خورندگی و بی بو بودن آن اشاره نمود. چسب سیلیکون شیشه اتومبیل اسپرو سرعت چسبندگی بسیار بالایی دارد و بسیار سریع خشک می شود

سیلیکون عمومی اسپرو

سیلیکون های عمومی ، محصـولاتـی تک جزئی و بـر پایـه اسید هستند که برای انجام طیف گستـرده ای از امـور درز گیـری و شیشه بری استفاده می شوند.پــس از خشک شـدن خـاصیت ارتجـاعی خـود را بـرای هـمیشه حفظ می کنند.در تمام فصول سال قابل استفاده هستند.

سیلیکون پلاس اسپرو

سیلیکون پلاس اسپرو ، محصـولی تک جزئی و بـر پایـه اسید هست که برای انجام طیف گستـرده ای از امـور درزگیـری و شیشه بری استفاده می شود.پــس از خشک شـدن خـاصیت ارتجـاعی خـود را بـرای هـمیشه حفظ می کند.

سیلیکون نیوترال اسپرو

سیلیکون تک جزئی نیوترال اسپرو، برای درزگیری عمومی قدرتمند، در شرایط اختلاف دمایی زیاد و رطوبت کم قابل استفاده می باشد. در هر شرایط آب و هوایی به راحتی قابل استفاده است

ساسیج اوتومیتیو پلاس اسپرو

این محصول به دلیل چسبندگی فوق العاده زیاد خود قابلیت استفاده در تمامی موارد مربوط به خودرویی و ساختمانی را داراست .

م